info avond postcoderoosproject 1

de_eendracht_logo.jpg - 55.43 kB
zaterdag 2 november 2019

Het aantal mensen dat zelf energie opwekt met behulp van zonnepanelen op het dak van hun huis groeit nog altijd. Ook in Elsloo. Begrijpelijk want de aanschaf van zonnepanelen is om meerdere redenen een goede investering. Geld op de bank zetten levert op dit moment helemaal niets op en met het gebruik van zonne energie draagt u een steentje bij aan het verlagen van de CO2 uitstoot. En alle kleine beetjes helpen.

Wilt u geen zonnepanelen op uw dak of heeft u geen geschikt dak dan is het Post Code Roos (PCR) project van Energiecoöperatie de Eendracht  wellicht iets voor u. Bij een postcoderoosproject liggen de zonnepanelen op het dak van iemand anders. Meedoen kan alleen als u in de omgeving van iemand woont die wel zonnepanelen op zijn dak wil en daar genoeg ruimte voor heeft. Daar komt het woord postcoderoos vandaan.

In Haule heeft energiecoöperatie de Eendracht het eerste PCR project in onze Gemeente gerealiseerd en op korte termijn volgt Ravenswoud.  In Makkinga zijn vergevorderde plannen voor een PCR project op de Veneburen. Daar kunnen ook inwoners van Elsloo aan meedoen. Elsloo zelf heeft (nog) geen eigen PCR project.

Op donderdag 7 november organiseert Energiecoöperatie De Eendracht, de enige eigen energieleverancier van onze Gemeente, een info avond over het PCR project in Makkinga. Het bestuur van de Eendracht legt u uit waarom deelname financieel aantrekkelijk is en installateur de Haan uit Oosterwolde vertelt de technische details.

Met deelname aan het PCR Makkinga doet u niet alleen financieel goede zaken, maar draagt u ook bij aan de vermindering van de Co2 uitstoot.

De avond in Makkinga wordt gehouden in het Grietenijhuis en begint om 20.00 uur.  
zonnepanelen.jpg - 22.46 kB

PCR project: aantrekkelijk voor mensen die geen zonnepanelen op hun eigen dak willen

Sponsors elsloo-fr.nl

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12