salderingsregeling zonnepanelen

energie_de_eendracht.jpg - 12.76 kB
donderdag 30 mei 2019
In haar Nieuwsbrief van mei 2019 licht onze eigen Stellingwerfse energiecoöperatie De Eendracht de plannen toe van de Regering met het verlengen van de bestaande salderingsregeling zonenergie met 3 jaar. Dat voorstel is voor iedereen die zonnepanelen op zijn dak heeft financieel aantrekkelijk en dus goed nieuws. Het voorstel komt er op neer dat de hoeveelheid gebruikte energie en de hoeveelheid met zonnepanelen op uw dak geproduceerde hoeveelheid stroom met elkaar worden gesaldeerd voor er wordt afgerekend. Pas m.i.v. 2023 wordt de regeling in stapjes afgebouwd.

Bent u al lid van de Eendracht? De Eendracht is een goede en betrouwbare organisatie, die niet met lokkertjes werkt om klanten bij andere leveranciers weg te kapen. Het is een coöperatie en in het bestuur zitten inwoners van onze Gemeente. Dat voelt vertrouwd. De winst van de Coöperatie verdwijnt niet in de zakken van rijke multinationals en vloeit niet weg naar buitenlandse aandeelhouders, maar blijft in de Stellingwerven.Verder levert de Eendracht groene energie en dat is goed voor de realisatie van de CO2 doelstellingen van onze Gemeente.

Als Gemeentes in de toekomst de landelijke CO2 doelstellingen niet halen moeten de individuele burgers daarvoor betalen. Dat zijn geen gemeentelijke plannen, maar is landelijk zo beslist. Wilt u geen zonnepanelen op uw dak maar wel profiteren van de fiscale voordelen van zonnepanelen? Wellicht is dan het meedoen met het PCR (Post Code Roos) project van de Eendracht een optie. Op korte termijn start in Haule e.o. het eerste postcoderoosproject van de Gemeente Ooststellingwerf.

Op het dak van eetcafé/dorpshuis 't Anker liggen sinds 2015 zonnepanelen. Plaatsing was destijds een initiatief van de SVAE en werd gerealiseerd met steun van de Gemeente Ooststellingwerf. Het was toen al een mooie vorm van dorpsduurzaamheid.

Overstappen naar de Eendracht als uw nieuwe energieleverancier is simpel. Werk mee aan de verbetering van de duurzaamheid van onze Gemeente en van Elsloo zelf en kies voor een CO2 bewuste energieleverancier met aantrekkelijke tarieven. De Eendracht is zo'n leverancier. Kijk voor meer info op de eigen website van de Eendracht
zonnepanelen 1.jpg - 113.28 kB
Op het dak van 't Anker liggen al sinds 2015 zonnepanelen

Sponsors elsloo-fr.nl

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13