postcoderoosproject energie coöperatie de eendracht

de_eendracht_logo.jpg - 55.43 kB
zondag 10 november 2019
Op donderdag 7 november organiseerde Energiecoöperatie De Eendracht, de enige eigen energieleverancier van onze Gemeente, een info avond over het postcoderoosproject in Makkinga. Daar kunnen ook inwoners van de omliggende dorpen zoals Elsloo aan meedoen (zie onderstaande afbeelding). Het PCR project is voor deelnemers die geen zonnepanelen op hun dak willen. Dit kan om uitlopende redenen bijv: een rieten dak, hoge bomen, flatwoning, dakkapellen of slechte kwaliteit van het dak. 

Door mee te doen aan een PCR project:
-profiteert u van het zelfde fiscale voordeel dat de rijksoverheid geeft aan mensen die zonnepanelen voor op hun eigen dak aanschaffen
-maakt u een aantrekkelijk rendement op uw spaargeld
-draagt u bij aan de verlaging van de CO2 uitstoot.


Drie goede redenen om mee te doen dus. Er is een goed leesbare informatie folder beschikbaar over deelname aan het project. Klik daarvoor op infofolder PCR project.  De folder staat ook in de digitale boekenkast van deze website op de plank infrastructuur dorp.

Het eerste postcoderoosproject van onze gemeente is inmiddels operationeel. Het dorp Haule gaf in 2019 het goede voorbeeld. Ook het dorp Ravenswoud is al heel ver met de voorbereidingen. Kijk op de website van de Energiecoöperatie de Eendracht zelf voor meer info als u ook mee wil doen in het PCR project Makkinga e.o.  

postcoderoosproject_1.jpg - 133.28 kB
PCR project Makkinga e.o. ook voor inwoners van Elsloo!

Sponsors elsloo-fr.nl

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12