fietstocht bestuur plaatselijk belang

poster pb op de koffie 2015 2.jpg - 105.51 KB
zondag 25 oktober 2015
Vroeger heette het ‘de najaarsvergadering van Plaatselijk Belang’.  Tegenwoordig noemen we het ‘Bij Plaatselijk Belang op de Koffie’. Vroeger maakte het bestuur van Plaatselijk Belang jaarlijks ‘een fietstochtje’ door het dorp. Tegenwoordig noemen we het ‘de dorpsschouw’. Als het beestje maar een naam heeft.... 

Ter voorbereiding op Bij Plaatselijk Belang op de Koffie op donderdag 5 november a.s. maakte PB vorige week zaterdag het fietstochtje door het dorp. Daarbij bekeek het bestuur o.a. de kwaliteit van wegen en fietspaden, het onderhoud aan het dorpsgroen, bouwactiviteiten en ons dorpshuis en overlegde over zaken als onderwijs en het verenigingsleven in ons dorp. Op donderdag 5 november komen de opgedane indrukken van pas.

'Bij Plaatselijk Belang op de Koffie’ begint om 19.00 uur met het eerste ‘Elsloose Repaircafé’, een mooie kans om uw defecte huisraad door drie superhandige vrijwilligers uit Beetsterzwaag te laten repareren. Neem dus ook iets mee dat defect is!! Tegelijkertijd zorgen vier vrijwilligers van het Museum Oold Ark voor een stand met 'topstukken' uit de collectie oude gereedschappen van het museum en vertellen het verhaal.   
 
Na de pauze wil het Bestuur van Plaatselijk Belang met dorpsbewoners graag overleggen over de dorpsagenda 2016. Net als de vorige jaren wil PB  van dorpsbewoners graag horen hoe zij over een aantal dorpse zaken denken.  En net als vorige jaren gaat PB zich inzetten om een aantal van de wensen ook daadwerkelijk te realiseren. Tijdens de avond kijken we ook terug op de speerpunten uit onze dorpsagenda van 2015.  Wat wilden we, wat is er gelukt en wat niet ?  U komt toch ook op donderdagavond 5 november ? De toegang is gratis en de koffie in de pauze wordt betaald door Plaatselijk Belang. Het gaat om de toekomst van uw eigen dorp.
bestuur 10-2015 2.jpg - 279.57 KB
Bestuur Plaatselijk Belang Elsloo en Tronde. V.l.n.r.: Wilmien de Boer,
Hiltsje Jongsma, Rob Smolders, Lowie van Nieuwenhoven, Jakob
Ploeg en Aad Oudshoorn.

Sponsors elsloo-fr.nl

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10